Aktualności

Obóz sportowo-tenisowy 2017

Zapraszamy do udziału w letnim obozie sportowo-tenisowym. W terminie 9-18.07.2017 będziemy trenować w Ośrodku Wypoczynkowym "Kusy Dwór" w Czaplinku nad jeziorem Drawsko. Jak co roku będzie mnóstwo tenisa i innych zajęć sportowych pod czujnym okiem trenerów. Szczegóły oferty w dziale obozy. Zapraszamy.

Kort za 40 zł / h

Zimowa promocja weekendowa na naszym korcie. W każdą sobotę po 14:00 i całą niedzielę godzina gry tylko 40 zł. Kort znajduje się przy ul. Bałtyckiej 59 (oś. Bartodzieje) w Bydgoszczy. Rezerwacja kortu: 506-563-231.

Nabór uzupełniający dla dzieci do grupy sobotniej

Wszystkich chcących zapisać dziecko na zajęcia nauki gry w tenisa, a nie mających czasu by w tygodniu przyprowadzać je na treningi zapraszamy do nowo tworzonej grupy sobotniej. Zajęcia odbywać będą się w każdą sobotę o godz. 10:00 w hali tenisowej przy ul. Bałtyckiej 59 w Bydgoszczy. 

Przyjdź, spróbuj, pierwszy trening jest darmowy.

Zadzwoń 698-892-660, napisz: kontakt@dhtenis.pl

Zapraszamy !

Sportowe "słodkie" Mikołajki

Sobota na sportowo

W listopadową sobotę mieliśmy okazję spróbować swoich sił w treningu crossfitowym w boxie CB163 w Bydgoszczy. Był to dla nas świetny trening ogólnorozwojowy uzupełniający nasze treningi tenisa. Nauczyliśmy się jak poprawnie technicznie wykonywać podstawowe ćwiczenia dobrze się przy tym bawiąc. 

Start sezonu 2016/17

Rozpoczeliśmy kolejny sezon tenisowy w naszej Akademii Tenisowej. Jest nas już ponad 80 DHtenisomaniaków.

Chcesz dołączyć - Zapraszamy. Grają u nas:

 

- najmłodsi (tenisowe przedszkole)

- dzieci 7-14 lat

- młodzież i dorośli

Letni obóz sportowo-tenisowy Okoniny nadjeziorne 2016

Termin obozu:       16-25 lipiec 2016

Ośrodek:                "Cztery korty" Okoniny nadjeziorne

 

Za nami tegoroczny obóz. Bawiliśmy się świetnie trenując i ćwicząc przez 9 dni. Wszyscy uśmiechnięci wrócili do domu. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym wspólnym wyjeździe.

 

Fotorelacja z obozu.

Tenisowe Mikołajki Tenis10 w Inowrocławiu (06.12.2015)

Tenisowe Mikołajki organizowane przez KCT MASTERS Inowrocław były kolejną okazją do występu przedstawicieli naszej Akademii DHtenis na mini tenisowych kortach. W swoim pierwszym turnieju w życiu w kategorii czerwonej (do 8 lat) 7 letni Adaś zajął 3 miejsce, zdobywając swój pierwszy puchar. Widząc zaangażowanie i zapał Adasia jesteśmy pewni, że jest to jeden z wielu czekających go sukcesów. Wielkie gratulacje ! W kategorii zielonej (do 10 lat) wsród 14 uczestników wystąpiła 3 naszych reprezentantów. Piotrek przegrał dopiero w finale i zajął bardzo dobre 2 miejsce prezentując się zdecydowanie lepiej niż dzień wcześniej w Bydgoszczy. Zuzia i Miłosz przegrali swoje mecze ćwiećfinałowe i zajeli miejsca 5-8. Zuzia bardzo dobrze zaprezentowała się w pojedynkach grupowych wygrywając wszystkie 3 mecze. W ćwiećfinale doszło do wewnątrzklubowego pojedynku z Piotrkiem przegranego 1-3. Miłosz w swoim ćwiećfinale przegrał po bardzo wyrównanym pojedynku dopiero w tie-breaku, półfinał był bardzo blisko, następnym razem napewno się uda. Wszystkim zawodnikom reprezentującym Akademię Tenisową w weekend mikołajkowy na turniejach w naszym regionie bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek zostawiony na korcie.

Turniej mikołajkowy Tenis10 w Bydgoszczy (05.12.2015)

W mikołajkową sobotę trójka reprezentantów Akademii Tenisowej uczestniczyła w Bydgoszczy w turnieju tenisowym w kategorii zielonej (do 10 lat) organizowanym przez KU AZS UKW Bydgoszcz. Wśrod dziewczynek Natalia zajęła 4 miejsce, a Zuzia 6. Dla Zuzi był to debiut w turniejach tenisowych, duże brawa. Piotrek w kategorii chłopców zajął 5 miejsce. Liczyliśmy na lepszy wynik, ale nie zawsze wszystko się udaje, a okazja do poprawy miała nadejść bardzo szybko, bo już w niedzielę w Inowrocławiu na kolejnym turnieju Tenis10. 

Zwycięstwo Piotrka w kategorii zielonej 

15 listopada 2015 w Sopocie w  Zimowym Turnieju Prezesa PWZT w kategorii zielonej (do 10 lat) pierwszy ale na pewno nie ostatni sukces odniósł nasz zawodnik Piotrek Maciejewski wygrywając ten turniej. Cała Akademia Tenisowa jest dumna, gratuluje pięknego sukcesu i czeka na kolejne udane występy.

Nasi mali i więksi mistrzowie tenisa (część 2)

Kolejne grupy trenujące w naszej Akademii Tenisowej. Dwie piątkowe grupy 5-8-latków i grupa początkująca 11-latków.

Nasi mali i więksi mistrzowie tenisa

Krótka prezentacja grup ćwiczących w naszej Akademii Tenisowej. Na początek grupa 14-latek (poniedziałek, czwartek),  2 wtorkowe grupy 10-12latków (grupa zaawansowana i średnio zaawansowana) i najmłodsi (5-6 lat) grupa czwartkowa. Niedługo ciąg dalszy.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© Tomasz Hetzig

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite .