Akademia Tenisowa DHtenis

Zapraszam do uczestnictwa w zajęciach tenisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się na obiektach sportowych w Bydgoszczy (hala tenisowa Zawiszy ul. Gdańska 163, hala tenisowa Bazasport ul. Bałtycka 59 na osiedlu Bartodzieje). Prowadzone są w grupach 5-6 osobowych z podziałem na poziom umiejętności i wiek uczestników. Dla dzieci do 10 roku życia prowadzone są według programu Tenis 10, z wykorzystaniem specjalnie dostosowanego sprzętu (rakiety, piłki tenisowe, minisiatki). Dla osób nie posiadających wlasnego sprzętu (rakiety tenisowej) zapewnia go moja Akademia. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci w wieku:

  • 5-6 lat - Tenisowe przedszkole: zajęcia dla najmłodszych łączące ćwiczenia ogólnorozwojowe z nauką elementów tenisa. Poprzez zabawę  dzieci uczą się podstaw tenisa. Podczas zajęć korzystamy ze specjalnego sprzętu (piłki z gąbki, niższe minisiatki), czas ich trwania dostosowany jest do wieku dzieci (1 godzina), odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu.
  • 7-10 lat - Tenis10: zajęcia według oficjalnego programu Polskiego Związku Tenisowego z wykorzystaniem specjalnie przystosowanego sprzętu dla danego wieku (piłki pomarańczowe 50% wolniejsze i zielone 25% wolniejsze od normalnych). Zajęcia trwają 1,5 godziny 1 lub 2 razy w tygodniu.
  • 11-18 lat - profesjonalny i specjalistyczny trening tenisowy dla dzieci i młodzieży grającej amatorsko i wyczynowo w tenisa. Grupy dobierane są ze względu na umiejętności i wiek uczestników, trwają 1,5 godz. lub 2 godz. 1 lub 2 razy w tygodniu.  
  • Osoby dorosłe - treningi w małej grupie 4 osobowej 1,5 godz. 1 lub 2 razy w tygodniu

Zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży poprawiają rozwój fizyczny, koordynację, koncetrację, sprawiają wiele frajdy, uczą rywalizacji fair-play, podejmowania decyzji. Zapraszamy do poznania pięknego sportu jakim jest tenis.

Rodzice dzieci chcących uczestniczyć w zajęciach zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem szkółek tenisowych i wypełnienia deklaracja członkowskiej.

 

Dla chcących spróbować pierwsze zajęcia grupowe gratis.

 

Zapisy i informacje - tel: 698-892-660

 

Deklaracja członkowska Akademii Tenisowej
Deklaracja członkowska.doc
Dokument Microsoft Word [14.0 KB]

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Zapisy do szkółek tenisowych on-line

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© Tomasz Hetzig

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite .